Хай буде всім нам день оцей, як свято,
Хай буде щастя в серці у батьків.
Хай дзвонить дзвоник радісний, завзятий
Хай буде радість вищою від слів!

1 вересня – особливий день у житті кожного школяра. День, з якого починається дорога в майбутнє для кожної людини. Свято першого дзвоника об’єднало педагогів, батьків, учнів, гостей у дружню ліцейну родину. День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової осяйної дороги – дороги до знань, до нових звершень.

У 2015/2016 навчальному році наш ліцей гостинно відкрив двері для 708 ліцеїстів. Гучними оплесками зустріли присутні наших першокласників, яких привела на лінійку перша вчителька.  Вони із задоволенням приєдналися до ліцейної родини і розповіли про себе у віршах.  Хвилювалися й випускники, адже це їх остання першовереснева лінійка в рідній школі. Скоро вони стануть дорослими і покинуть свою другу домівку – Політехнічний ліцей.

Директор ПЛ Киричков Юрій Васильович привiтав з початком нового навчального року ліцеїстів, їхнiх батькiв та вчителів, побажав   нових перемог у навчаннi, спортi, щоб у новому навчальному році  діти отримали максимум позитивних емоцiй, а вчителi пишалися ними.

Святкова лінійка мала національно-патріотичний зміст. Пiд час урочистостей учні, вчителі, гості та батьки виконували Гімн України. Гарного настрою додало те, що майже всі присутні були у вишиванках.

Саме в цей день учні з особливим хвилюванням згадували своїх вчителів, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.

Від plkpi

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *