31 жовтня 2023 р. завершився І етап Всеукраїнського конкурсу молодіжних науково-технічних проєктів «INVENTOR UA».
І місце: в номінації «Прикладні інженерні технології» у Платона Большакова; в номінації «Стійкий життєвий простір» у Іллі та Вячеслава Рибачиків.
ІІ місце: в номінації «Прикладні інженерні технології» у Вячеслава Рибачика; в номінації «Цифрові технології» у Олександри Кротової; в номінації «Нові матеріали та нанотехнології» у Іллі та Вячеслава Рибачиків.
ІІІ місце: в номінації «Нові матеріали та нанотехнології» у Олександри Осадчої; в номінації «Цифрові технології» у Володимира Руських; в номінації «Збереження здоров’я та лікування хвороб» у Романа Здоровила; в номінації «Прикладні інженерні технології» у Анастасії Беркети.
Дипломи з відзнакою у Нікіти Гаркуші, у Марії Лябах та Іллі Рибачика. Дипломами учасника відзначені Анастасія Сугак, АрінаХмелюк, Анастасія Вознюк, Олексій Знаковський, Дмитро Зеленчук, Богдан Онопрієнко, Роман Здоровило та наша випускниця Марія Деркач.
Викладачі, які готували учасників проєктів: Співак О.А., Комаров І.Ю., Рибачик Н.О., Козленко О.В., Довженко О.В.
Призери фіналу Всеукраїнського конкурсу молодіжних науково-технічних проєктів «InventorUA» 2023 в номінації «Стійкий життєвий простір» Рибачики Вячеслав та Ілля – II місце з проєктом «Застосунок «Сам собі еколог» та настільна гра «Місто ZeroWaste» як сучасні інструменти зменшення екосліду людини» (вчитель Рибачик Н.О.); в номінації «Цифрові технології» Олександра Кротова – III місце з проєктом «Мобільний застосунок «Fluxify» для туризму у часі та пізнання історії й архітектурного мистецтва» (вчитель Комаров І.Ю.); в номінації «Нові матеріали та нанотехнології» Олександра Осадча – III місце з проєктом «Вивчення властивостей надпровідників у вакуумі» (вчителі Співак О.А., Козленко О.В.).
 Учасники Всеукраїнського конкурсу молодіжних науково-технічних проєктів «InventorUA-2023» отримали Сертифікати UF Startup School Beginner від UkrainianFuture – бізнес-інкубатора Малої академії наук України, який допомагає  авторам креативних ідей та наукових проєктів перетворювати їх на стартапи. Серед власників сертифікатів фіналісти конкурсу Здоровило Роман, Кротова Олександра, Рибачик Вячеслав, Рибачик Ілля. Також Роман Здоровило ‒ власник сертифікату-ваучера на послуги лабораторії прототипування UF Fablab з проєктом «Пристрій для проходження замінованих територій». Подяками відзначені керівники робіт: Рибачик Наталія Олександрівна, Співак Оксана Анатоліївна, Комаров Іван Юрійович, Козленко Олег Володимирович.

Від plkpi