Навчально-науковий Інститут телекомунікаційних систем та НДІ телекомунікацій КПІ ім. Ігоря Сікорського на  базі ХVІІI Міжнародної науково-технічної конференції  “Перспективи телекомунікацій 2024” 15-19 квітня 2024 р. провів Міжнародну науково-технічну конференцію студентів та аспірантів “Перспективи розвитку інформаційно-телекомунікаційних технологій та систем”. Доповіді на конференцію приймалися за напрямками: достовірність та ефективність передачі інформації; мережні, оптоволоконні технології та безпека; безпроводові технології, системи мобільного зв’язку; інформаційні технології в телекомунікаціях; сенсорні мережі та Інтернет речей; інноваційні розробки в області телекомунікацій.
Участь в конференції взяли: Радіонов Марк “Telegram-бот для розрахунку податків”, Обозовий  Ілля “Telegram-бот “Recommendify” для рекомендацій музичних альбомів”, Столяр Софія “Розробка інтелектуальної системи для автоматизації моніторингу та управління транспортною системою міста Києва з використанням штучного інтелекту”, Гінзбург Артем “Інструмент пошуку монет римської імперії”. Педагогічний керівник проєктів Комаров Іван Юрійович.