Сьогодні відбувся Girls Regional Pitch 2020 конкурсу Teсhnovation Challenge 2020 – міжнародної програми IT-освіти для дівчат-підлітків. Цього року, 9 команд дівчат віком 10-18 років з усієї України представлять суспільно-важливі додатки, які здатні змінити світ. Серед 9 команд були представлені 3 команди з нашого ліцею:
9 клас – Банько Дарина та Понько Катерина (мобільний додаток Challenge 4 day)
10 клас – Бекешева Анастасія, Дикуха Катерина і Ременюк Анна (мобільний додаток PALMS OF HELP)
11 клас- Конащук Вікторія та Тоцька Вікторія (проект ІТbabushka
Впродовж 12 тижнів учасниці розробляли додатки, які мають на меті вирішення суспільно важливих проблем у їх громадах у сфері екології, здоров’я, інфраструктури, освіти тощо. Крім того, розробили бізнес-плани і підготувати захист англійською мовою. Не зважаючи на карантин, всі дівчата виконали свої проекти до кінця.
Найкращим проектом (1 місце) був визнаний проект ITbabushka. Конащук Вікторія і Тоцька Вікторія отримали перемогу у Всекраїнському етапі, стажування у стартапі, а також поїздку в Амстердам.
Амстердам – один із найбільших ІТ-хабів у Європі та світі. В місті є офіси великих компаній, таких як Booking.com, Google, Microsoft, Facebook, McAfee та безліч інших.
Дякуємо Вам і вітаємо з перемогою!
![](https://scontent.fdnk1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/101518344_3014268271992314_7628816891633086865_o.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=zct5yZPnybUAX-jfuzq&_nc_ht=scontent.fdnk1-2.fna&oh=b73f3fd73dc1eea10bb10f078ecc026c&oe=5F899DD2)