Вже зовсім скоро весь православний світ святкуватиме одне зі своїх найбільших свят – Великдень. Напередодні свята в ліцеї було проведено дві благодійні акції: «Великодній кошик» та «Діти Києва дітям Сходу». В рамках цих акцій було зібрано та відправлено пасхальні подарунки, дитячі малюнки, солодкі смаколики дітям, які і досі перебувають у зоні АТО та військовослужбовцям, що несуть там військову службу. Саме завдяки небайдужості наших ліцеїстів та їхніх батьків, нам вдалося зібрати велику кількість продовольчих продуктів, засобів гігієни та солодощів для військових. Окрему подяку хочемо висловити ліцеїстам 10 класу групи М-33/34 та класному керівнику Петриченко Т.А., а також ліцеїстам 9 класу групи ФМ-41/42, класний керівник Боднарчук Г.І., які зібрали кошти для купівлі медичних медикаментів для воїнів АТО.

Велика подяка всім небайдужим, які вкотре допомагають нашим військовим. З нагоди світлого величного християнського свята прийміть сердечні вітання та найкращі побажання – міцного здоров’я, добра, злагоди та Божого благословення. Нехай цей день гуртує всіх нас навколо давніх християнських цінностей: доброти, терпимості, милосердя, любові до ближнього. Хай диво Христового Воскресіння надихає вас на добрі справи, наповнить радістю ваші серця, а переможний дух надії додає вам сил, енергії для добрих і корисних справ, спрямованих на процвітання України.