Шановні батьки, просимо уважно ознайомитися з інформацією про вступ
Дата проведення вступних випробувань – 22.08.2024р.
!!! Адреса проведення тестування: з урахуванням безпекової ситуації прийнято рішення проводити вступне тестування у приміщенні ЗЗСО 229 (ВХІД З ПРАВОЇ СТОРОНИ), в якому є укриття (вул. Олекси Тихого, 57).
У разі оголошення сигналу «Повітряна тривога», учнів буде переміщено в укриття цивільного захисту. Рекомендуємо батькам, які планують очікувати дітей, орієнтуватися на укриття, які знаходяться поблизу (найближче – ТРЦ Космополіт).
При вході у корпус діти проходитимуть реєстрацію, після якої отримають номер (код). Під цими кодами (без особистих даних дитини) на сайті після 16.00 будуть оприлюднені результати конкурсних робіт.
Для реєстрації просимо підготувати наступні документи:
– документ дитини з актуальним фото (ID-картка / учнівський квиток / закордонний паспорт);
– роздруковану і заповнену батьками заяву (скачати)

Діти будуть писати роботи:
– з математики (5-7 класи – 60 хв., 8-10 класи – 90 хв.);
– з англійської мови (60 хв.).
Між предметами – перерва 10 хв., під час якої діти можуть вийти з кабінету, але не зможуть вийти на подвір’я.
Якщо під час написання робіт буде оголошено сигнал «Повітряна тривога», час написання буде продовжено.
СПИСКИ ЗАРЕЄСТРОВАНИХ