270 переможців Всеукраїнських олімпіад та конкурсу Малої академії наук отримали стипендію Президента України.
У понеділок, 13 листопада, їм було вручено дипломи лауреатів стипендії Президента.
Серед стипендіатів наші Данило Коваленко та Анатолій Санжаровський, які стали переможцями ІІІ етапу конкурсу-захисту Малої академії наук у минулому навчальному році. Данило сьогодні вже десятикласник, а Анатолій став студентом НТУУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського».
“Сьогодні ми нагородили лауреатів стипендії Президента. Для нас надзвичайно важливо підтримати талановитих дітей, і стипендія Президента – це 2200 грн, які діти будуть отримувати. Серед стипендіатів є школярі і студенти. Це 270 стипендіатів, з них 150 – переможці учнівських олімпіад, 120 лауреатів конкурсу Малої академії наук, деякі з них виборюють ці стипендії вдруге і втретє поспіль”, – сказала на церемонії вручення міністр освіти та науки Лілія Гриневич.
Міністр подякувала вчителям та колективу Малої академія наук за те, що вони змогли створити середовище для навчання та розвитку дітей. Вона зауважила, що Мала академія наук нещодавно отримала статус центра ЮНЕСКО, що, за словами міністра, свідчить про визнання на світовому рівні системи роботи МАН з обдарованими дітьми.
Виплата стипендій здійснюється Міністерством освіти та науки через Національний центр “Мала академія України” на банківські рахунки стипендіатів.

Радіємо такій відзнаці наших ліцеїстів і бажаємо, щоб саме про них говорили, що стали стипендіатами вдруге чи втретє).

За інформацією з сайту www.ukrinform.ua

Фото Гнатенко В.М.