http://kpi.ua/files/921.pdf

“Майбутнє Політеха” на художніх виставках

921-11Різноманітні художні виставки, що їх організовує наша картинна галерея, регулярно відвідують школярі групи ПШ-72 (2-й клас) з ліцею «Майбутнє Політеха». Вони побували в картинній галереї ім. Григорія Синиці, на персональній виставці живопису заслуженого художника України В.О.Франчука. Здивування й захоплення викликала також виставка «Живопис без пензля і фарб», де представлялися роботи з природного матеріалу без використання штучних фарб. Із зацікавленням школярі слухали розповіді авторів цих робіт. Велике враження справили на дітей і обидві частини мистецького конкурсу «Таланти КПІ» – живопису і гра­фіки та фотографії.

Після екскурсій ліцеїсти описували свої враження у творах. Ось деякі фрагменти з них.

«Я навчаюся у ліцеї в 2 класі гр. ПШ-72. Ми з нашою вчителькою Іриною Іва­нівною їздимо на екскурсії. Але інколи ми на них ходимо. Ми ходили на екскурсію через парк. Перша виставка нашої екскурсії – флоромозаїка. Григорій Синиця робив свої картини з природного матеріалу – каштанів, насіння, кісточок персика і абрикоса. Потім ми ходили на фотовиставку».

«Ми довго йшли пішки через парк і вулиці, та нарешті дійшли до музею. Дивилися ми і флоромозаїку, і фотовиставку. Більше мені сподобалась фотовиставка. Тому що я дуже люблю дивитися на фотографії. Там було багато витворів, але мені сподобалась жінка із фруктами і зміями на голові. А ще там були білки і ще багато-багато іншого. Це мені дуже подобається».

«Ми всім класом і з вчителем пішли на екскурсію. Ми бачили фотографії мого однокласника. Я бачила білочок, жінок з волоссям як змії та собак. Потім ми пішли в інше місце. Там ми бачили те, що зробив Григорій Синиця. Добре я провела час».

Більшість батьків ліцеїстів – випускники і працівники КПІ. Завдяки таким екскурсіям, школярі те тільки долучаються до прекрасного, підвищують свій рівень освіченості та культури, але й зростають у повазі й любові до нашої альма-матер.

С.В.Войтко, доц. ФММ, батько ліцеїста

 

Від admin_pl