Визначено переможців Всеукраїнського науково-технічного конкурсу Intel-Eкo Україна 2018 – національного етапу Міжнародного конкурсу Intel ISEF 2018!6 – 9 лютого 2018 р. Міністерство освіти і науки України та Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді провели один із найбільших конкурсів для талановитих учнів – Всеукраїнський конкурс Intel-Еко-Україна 2018.
Intel-Еко Україна – це всеукраїнський конкурс наукової творчості учнів, національний етап міжнародного конкурсу Intel International Science and Engineering Fair (Intel ISEF), метою якого є формування та популяризація наукового і творчого світогляду серед молодого покоління, єднання бізнесу і науки а також випробовування українського інноваційного потенціалу на міжнародній арені. Переможці конкурсу отримують право представляти Україну на міжнародному конкурсі Intel ISEF та інших міжнародних конкурсах та олімпіадах.
За більш ніж 10 років існування конкурсу юні переможці здобули для України світову славу. Сьогодні вони є успішними студентами, вченими, винахідниками та лідерами.
Учасниками Конкурсу стали учні 9-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти. До участі в очному етапі конкурсу відібрано 164 проектів. Учні представляли різні регіони України.
Юні дослідники Конкурсу презентували свої науково-дослідницькі проекти за категоріями:
біологія (ботаніка, зоологія, біоінженерія);
хімія, біохімія та хімічна інженерія;
науки про людину (анатомія, фізіологія, охорона здоров’я, психологія і поведінка людини);
науки про Землю (географія, геологія);
екологія (менеджмент екосистем, стан навколишнього середовища, земельні ресурси та лісове господарство, переробка відходів та їх обіг, екологічна інженерія та ін.).
Дякуємо авторам колективного проекту «Система вияву кислотного середовища в хмарах» Дмитру Крючкову, Юрію Людомирському та Юлії Шевченко, а також ліцеїстам Олексію Чалому (проект «Екопрогноз») та Єлизаветі Самусенко (проект «Електронні контурні карти»), які вибороли на цьому конкурсі призові місця.
За матеріалами з сайту https://nenc.gov.ua/. Фото Київської МАН, зі сторінок фб учасників та керівників проектів.
ФОТОГАЛЕРЕЯ