В національному фіналі «GENIUS OLYMPIAD UKRAINE», результати якого оголосили 06 березня 2024 р., наші ліцеїсти здобули:  2 золотих, 3 срібних, 1 бронзову медалі та 4 почесні відзнаки. Наш ліцей знову увійшов до числа найкращих закладів «GENIUS Olympiad Ukraine», а викладач Олег Володимирович Козленко – найкращий науковий керівник «GENIUS Olympiad Ukraine».
Учасники заочного відбіркового етапу GENIUS Olympiad (Олімпіада Геніїв) – конкурсу проєктів екологічного спрямування для школярів 8–11 класів:
в категорії «Наука»: Хмелюк Діана та Хмелюк Аріна (золото), Гаркуша Нікіта (срібло), Здоровило Роман (срібло), Рибачик Вячеслав та Рибачик Ілля (бронза), Беркета Анастасія (почесна відзнака), Бобраніцький Євген, Большаков Платон, Васильєва Єлізавета, Вознюк Анастасія;
в категорії «Мистецтво»: Сорокіна Марія (золото), Романюк Юлія (почесна відзнака);
в категорії «Короткометражний фільм»: Кротова Олександра та Столяр Софія (срібло);
в категорії «Креативне письмо»: Пащенко Ольга (почесна відзнака),  Чепіль Марія (почесна відзнака).
Викладачі, які готували ліцеїстів до цього конкурсу: Комаров І.Ю., Козленко О.В., Співак О.А., Рибачик Н.О., Довженко О.В., Ковальова В.М.
GENIUS Olympiad Ukraine – перша у світі ліцензійна національна Олімпіада Геніїв, яка є єдиним відбором учасників з України до участі у GENIUS Olympiad.
Олімпіада геніїв   це міжнародний конкурс шкільних проєктів  з екологічних питань, що був заснований та організований Terra Science and Education, а його партнером є Рочестерський технологічний інститут. Олімпіада  прийматиме проекти з восьми категорій екологічного спрямування.
На GENIUS Olympiad у червні 2024 року наш ліцей представлятимуть власниці еко-квитків Хмелюк Діана та Аріна.