21-23 листопада 2017 року у приміщенні Міжнародного виставкового центру у рамках Міжнародного форуму «INNOVATION MARKET» відбувся фінальний етап VІІІ Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»,   

 організатором якої є Національний центр “Мала академія наук України”.

До команди Київської МАН увійшли і ліцеїсти Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ», які вже неодноразово представляли наш навчальний заклад зі своїми проектами, винаходами та розробками. Науковими керівниками цих проектів є завідуючий лабораторією кафедри загальної фізики і фізики твердого тіла ФМФ НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» Козленко Олег Володимирович та інженер цієї ж кафедри ФМФ НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» Гаврилюк Віктор Володимирович, які вже багато років працюють у секції технічних наук наукового товариства нашого ліцею.

Ми пишаємось високою оцінкою журі проектів наших ліцеїстів. Отже, І місце у номінації «Екологія та ресурсозбереження» посіла Моніна Наталія Максимівна, учениця 11 класу, авторка запатентованого проекту «Отримання електроенергії на рейках залізничної колії фотоелектричним та індукційним методами»; ІІІ місце у номінації «Матеріалознавство та перспективні технології» посів Коваленко Данило Олексійович, учень 10 класу, автор запатентованого проекту «Нове життя утилізованих шин: утилізація та переробка»; ІІІ місце у номінації «Електроніка та приладобудування» посіла Лазарова Софія Геннадіївна, учениця 11 класу, авторка запатентованого проекту «Пристрій для орієнтування фотоелектричної панелі до сонця з допомогою біметалевої пластини».
Всі вони були запрошені представляти свої проекти на стартап-алеї Міжнародного форуму «INNOVATION MARKET».
Висловлюємо подяку за допомогу в організації участі наших учнів у цих заходах Васинюку Володимиру Олексійовичу та Кагляк Олені Володимирівні.
Бажаємо нашим талановитим винахідникам успіхів у подальшій реалізації своїх інноваційних ідей та проектів та визнання як вітчизняними, так і світовими науковцями! ФОТОГАЛЕРЕЯ

Фото О.В. Малішевський, Київська МАН.