Хотенко Олена Олександрівна

Олена закінчила ліцей в 2003 році із золотою медаллю. В тому ж році вступила до НТУУ “КПІ”, факультет електроніки.

Під час навчання в НТУУ “КПІ” отримує стипендію Президента України, стипендію Кабінету Міністрів, двічі – стипендію ректора. Олена не лише відмінно навчається. Вона працює в органах студентського самоврядування, набуваючи досвіду лідера й організатора. Є членом міжнародного відділу Студентської ради університету, членом Інтерклубу НТУУ “КПІ” та ради Центру культурно-творчого дозвілля на базі студентського клубу “13” ФЕЛ.

Олена також брала участь у різноманітних мистецьких заходах. Її світлини демонструвалися на конкурсах “Таланти КПІ” в 2007, 2008, 2009 рр.

От, що про неї пишуть в Київському політехніку “Дівчина по праву вважає себе частиною політехнічної родини у другому поколінні. Тут свого часу навчалися її батьки, тут вона закінчила Політехнічний ліцей. Олена переконана, що навчатися в технічному ВНЗ, розвиватися в “технічному оточенні” – то велика перевага для фахівця, адже технічна освіта – це не лише майбутня спеціальність, це спосіб мислення, упорядкування думок, що стане у пригоді в подальшому житті незалежно від напряму діяльності чи посади.”