Маріна Ісаєва

Навчалася на гуманітарному профілі. Закінчила ліцей в 1999 році. Класний керівник Нішпорська Ірина Ігорівна.

Ще навчаючись в ліцеї почала пробувати себе в ролі кореспондента ліцейної газети “Ліцей-Інформ”. Можливо це і зіграло вагому роль  при виборі вищого навчального закладу. Вступила до Інституту Кіно та Телебачення КНУКіМ на спеціальність режисер кіно і телебачення.

Працювала в газеті ” Хрещатик”, режисером на ТРК “Київ”, СТБ, Новий, 5-й.

На даний момент режисер у приватній студії, що займається створенням рекламних роликів, музичних кліпів, іміджевих відео-фільмів.

Побажання для ліцеїстів
Зараз мій син навчається в Ліцеї так само як і ви! І більш за все я бажаю йому, так само як і вам, мої любі, навчитися працювати над собою, змушувати себе слухати і чути ту інформацію, що дають викладачі, змушувати себе концентрувати увагу на уроках, змушувати себе розуміти! Саме змушувати, як змушують себе щодня, годинами, роками важко працювати олімпійські спортсмени! Невже ви думаєте, що їм це подобається? -ні! Їм просто подобається бути ЧЕМПІОНАМИ!
Так само і ви! Відмовтесь від дарма згаяного часу заради мети! Адже в кожного з вас вона є! Кожен день, зранку, згадайте свою мету і робіть до неї крок вже сьогодні!!!
Успіхів вам від усього серця!!!