На Міжнародному шоу винаходів INOVA 2025 наш ліцеїст 11 класу Артем ТЕЛЕФУС здобув золоту медаль!

Вітаємо Артема та його керівника Івана Юрійовича Комарова, а також усю команду Мала академія наук України, яка цього року показала неймовірний результат — 15 золотих медалей із 15 учасників.

Приємно, що золоті традиції продовжуються в ліцеї. Щоб потрапити в команду учасників міжнародних змагань, Артем з проєктом “Додаток “SpeakLoud” для допомоги у практиці та покращенні спілкування на основі штучного інтелекту” посів І місце на міському етапі конкурсу-захисту, який провела Київська Мала академія наук учнівської молоді. На Всеукраїнському етапі у Артема ІІІ місце і можливість представляти наш ліцей, наше місто і нашу країну на світових змаганнях. І Артем використав цю можливість, щоб привезти золото!

Від plkpi